انجام کلیه خدمات

تزریق پی آر پی

تزریق پی آر پی یا همان  پلاسمای غنی شده ی خون ، یکی از روش های غیرتهاجمی جدید و معروف است که امروزه استفاده ی زیادی سراسر دنیا دارد. این روش در ایران به پلاکت درمانی نیز معروف است که باعث کاهش و یا توقف ریزش مو ، کمک به رشد موها بعد از کاشت مو ، درمان آسیب دیدگی های ورزشی و بیماری های التهابی میشود.

برای درمان از طریق پی آر پی ابتدا مقداری از خون شما مانند ازمایش خون ، گرفته میشود. سپس نمونه ی خون شما توسط دستگاه سانتریفیوژ به بخش های مختلف تقسیم میشود . در نهایت محلول مورد نظر دارای پلاکت های فراوانیست .

بعد از اماده سازی محلول  PRP آن را به زیر پوست شما تزریق میکنند و با ورود این محلول ، فاکتور های رشد از پلاکت های موجود در محلول آزاد میشود که باعث بازسازی و تحریک کلاژن ، تشکیل عروق خونی جدید و سازماندهی و تقسیم سلول ها میشود . 

این روش کاربرد های زیاد و متنوعی دارد  مانند : رشد موها و جلوگیری از ریزش ، استفاده هنگام کاشت‌مو، ترمیم بافتی ، کاهش التهاب ، بهبود وضعیت پوستی و جوانسازی 

تزریق پی آر پی | تانسو کلینیک

کلاژن سازی مجدد با تزریق PRP

در کلینیک تخصصی زیبایی تانسو، پزشکان و متخصصان ما با در نظر گرفتن مشکل شما و سعی در حل آن ، از روش پی آر پی به صورت کاملا تخصصی و بهداشتی درمحیطی آرام و استریل ،  استفاده میکنند تا شما بتوانید طعم داشتن موهای سالم و جوان را دوباره بچشید . کافیست  یک بار به تیم تخصصی تانسو اعتماد کنید تا بتوانید زیبایی و جوانی را دوباره تجربه کنید.

سوالات متداول

سوالی دارید؟

این روش کاملا بی خطر و ایمن‌است اما با این حال ممکن است عوارضی نیز داشته باشد. سطحی ترین عارضه ی آن تورم و قرمزی مختصر در محل تزریق است یا حتی ممکن است خونریزی سر کمی طولانی شود اما با این حال تمام این عوارض برطرف خواهند شد. 

بانوان باردار

افرادی که قرص راکوتان‌مصرف میکنند.

افرادی که جوش فعال دارند

افراد مبتلا به مشکلات ارثی پوست

پوست های افتاب سوخته

کسانی که سابقه اعتیاد به مواد مخدر یا الکل را دارند.

هزینه ی فرایند پی آر پی توسط بیمه تحت پوشش قرار نمیگیرد اما این روش هزینه ی منطقی و معقولی دارند که همه افراد میتوانند از آن جهت رفع مشکلات مو استفاده کنند. 

از لحظه شروع آماده سازی و تزریق پی آر پی حدودا ۹۰ دقیقه نیاز به زمان دارد که این زمان بسته به پزشک متخصص متفاوت خواهد بود. 

توصیه میشود ۴ ماه ، هرماه به صورت متوالی جهت انجام پی آر پی به پزشک مراجعه شود تا روند درمان کامل شده و پس از این ۴ ماه،  سالی دوبار نیاز به انجام این روش برای حفظ اثر این روش است . 

سال رو به زیبایی تمام کن!

جشنواره پایان سال تانسو کلینیک
با

50 درصد تخفیف