انجام کلیه خدمات

میکرونیدلینگ

برای بسیاری از افراد زیبا نگه داشتن پوست و جوان سازی آن ،دارای اهمیت بسیار زیادی میباشد و به همین دلیل علم هرروز به سمت جوانسازی و پیدا کردن اکسیر جوانی میرود.
بعضی از روش ها معمولی هستند و زمان زیادی طول میکشد تا فرد نتیجه آن را به چشم ببیند مانند استفاده از ماسک های طبیعی یا شیمیایی .
اما حدود ۵۰ سال است که روشی غیرهجومی و بسیار سریع و موثری به نام میکرونیدلینگ معرفی شده و در این دوران پیشرفت بسیار چشم گیری داشته است.

این روش یکی از کم خطر ترین و کم عارضه ترین روش های جوان سازی پوست به شمار میرود .
دراین روش از طریق دستگاه ، سوزن های بسیار ریزی وارد پوست شده و منافذی ایجاد میکنند که پزشک از طریق همین منافذ مواد درمانی را وارد پوست میکند. داروهای مورداستفاده در این روش معمولا حاوی ویتامین C و هیالورونیک اسید هستند. موادی که به تحریک سلول‌های پوستی کمک می‌کنند و روند تولید کلاژن و بازسازی پوست را تسریع خواهند کرد.

میکرونیدلینگ | تانسو کلینیک

با میکرونیدلینگ پوست را بازسازی کنید

کلینیک زیبایی تانسو،  کلینیک زیبایی پوست، مو، لاغری و لیزر است که با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در حوزه های زیبایی و جوانسازی بابهترین و مجرب ترین پزشکان و متخصصان این حوزه ، جوانی و زیبایی پوست را به شما برمیگرداند. در کلینیک تانسو بهترین دستگاه های میکرونیدلینگ برای شما فراهم شده تا در محیطی آرام و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، تجربه ای عالی و بی دغدغه ای داشته باشید . کلینیک تانسو با تمرکز بر روی کیفیت کارهای ارائه شده به مراجعین عزیز، سعی بر افزایش رضایت شما عزیزان دارد و با یک بار تجربه تفاوت تانسو و بقیه را به راحتی متوجه خواهید شد .

سوالات متداول

سوالی دارید؟

خیر، این روش برای ترمیم جای جوش ، زخم و دیگر مشکلات پوست استفاده میشود از همین رو ، محدوده ی سنی ای ندارد اما توصیه میشود این عمل قبل از سن ۱۸ سالگی صورت نگیرد زیرا در این دوران هورمون ها به تعادل مناسبی نرسیده اند و اثر میکرونیدلینگ بسبار کم خواهد بود.

باید بگوییم خیر زیرا صورت مراجعه کننده با استفاده از روش های مختلف ، بی حس میشود .

روش دستی در ایران مرسوم نیست و تقریبا‌ انجام نمیشود ولی دستگاه های مختلفی وجود دارند که دیگر نیازی به کنترل فشار دست نیست و بهتر از روش دستی عمل خواهند کرد .

با استفاده از دستگاه ، شما دیگر نگران اتفاق های از قبل پیش بینی نشده نیستید .

افرادی که در سطح پوست دارای زخم های عمیق هستند . این روش به مادران شیرده و باردار توصیه نمیشود . میکرونیدلینگ برای کسانی که دارای عفونت های پوستی هستند، افراد دیابتی و دارای بیماری صرع و افرادی که دارای مشکلات خونی هستند نیز ممنوع است .

حتما توجه داشته باشید که تا ۲ روز بعد از انجام میکرونیدلینگ از حمام کردن اجتناب کنید .  بهتر است از نور خورشید دوری کنید و حتما از ضد افتاب مناسب استفاده کنید . در طول ۴۸ ساعت بعد از درمان باید از ماساژ ، دوش آب گرم و قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید جلوگیری کنید . توصیه میشود تا ۱۲ ساعت از لوازم آرایشی استفاده نشود.

به هیچ وجه تا ۷ روز از مواد لایه بردار و روشن کننده استفاده نکنید.

با توجه به پوست هر شخص و مواد وارد شده به پوست ، پاسخ این سوال متفاوت خواهد شد . اما میتوان گفت هرچه اسیب پوستی که در گذشته وارد شده کمتر باشد، ماندگاری درمان با میکرونیدلینگ بیشتر خواهد بود و توصیه میشود هر ۳ ماه یک بار این درمان انجام شود.

در اکثر مواقع مراجعان در همان جلسه اول نتایج فوق العاده این روش را میبینند اما شایع ترین نوع شروع تغییرات بسیار واضح ، حدودا ۱ یا ۲ هفته بعد از اولین درمان است .

برای اینکه تاثیر این درمان باقی بماند حدود ۳ تا ۷ جلسه برای تکمیل درمان نیاز است

سال رو به زیبایی تمام کن!

جشنواره پایان سال تانسو کلینیک
با

50 درصد تخفیف