انجام کلیه خدمات

مزوتراپی

مزوتراپی روشی جدید است که در آن مواد مورد نیاز پوست، شامل: ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها،مواد معدنی و موارد مورد نیاز دیگر ،به صورت مستقیم تزریق می شود.برحسب اینکه چه ماده ای به پوست تزریق شود ، مزوتراپی انواع مختلفی دارد.
مزوتراپی یک کلمه یونانی است و از ترکیب Meso به معنی میان و Therapeia به معنی درمان به وجود آمده است.

در مزوتراپی مواد مورد نیاز پوست از طریق سوزن های بسیار ریز و با حجم بسیار کم ولی در دفعات زیاد به بدن تزریق می شود. مزوتراپی کاربردهای زیادی در زیبایی پوست، از بین بردن چین و چروک،از بین بردن لک،لاغری، درمان ریزش
مو و تقویت مو دارد.
جالب است بدانیم که چندین سال است که از مزوتراپی به شکل موفقیت آمیزی برای حل مشکل کیفیت مو و رفع کم پشتی مو و کمک به افرادی که در ابتدای فرایند ریزش مو هستند استفاده می شود.

پوست و مو خود را زنده کنید!

کلینیک زیبای تانسا مفتخر است با بهره گیری از بهترین ابزارها و بهترین متخصصین ایران، محیطی کاملا استاندارد را برای مزوتراپی شما عزیزان مهیا کرده است.
با استفاده از مزوتراپی در تانسا می توانید سلامتی پوست و موی خود را مجدد به دست بیاورید.
متخصصان ما در تانسو ابتدا سوابق بیماری شما را بررسی میکنند و بعد از بررسی های مختلف بهترین مشاوره را برای انجام فرایند مزوتراپی به شما می دهند.

ما افتخار این را داشتیم که پس از سال ها فعالیت هنوز یک مشتری ناراضی در این بخش نداریم.

سوالات متداول

سوالی دارید؟

در مزوتراپی امکان دارد موقع انجام درمان کمی درد و سوزش داشته باشید که البته کاملا قابل تحمل است، هرچند ما با استفاده از بی حسی موضعی که استفاده میکنیم درد شما رو نزدیک صفر میکنیم.

قبل از انجام مزوتراپی تست های مختلفی انجام میشود که بدن شما دچار الرژی نباشد، اما در چند روز اول تزریق امکان کبودی موقت و یا تورم هست ولی سریع برطرف می شود.

خیر این یک روشن موقت است و باید در دفعات متعدد درمان تکرار شود که به مرور فاصله جلسات بیشتر و بیشتر می شود.

در مزوتراپی مو هم بعد از تزریق،معمولا ریزش مو متوقف می شود و حتی در موارد زیادی شاد رویش مجدد مو بودیم.

این روش برای موارد مختلفی مود استفاده قرار میگیرد از جمله: از بین بردن لک های پوستی، از بین بردن چربی های اضافی،درمان ریزش مو، لیفتینگ پوست و…

این یکی از سوالات متداول از ماست،
باید گفت که ظاهر شدن نتایج مزوتراپی به عوامل مختلفی و بسته به هر ادم فرق میکند، ولی به طور میانگین در 3 جلسه اول تغییرات کاملا مشخص خواهد شد.

محلول تزریقی معمولا شامل انواع ویتامین ها،آنزیم ها، مواد معدنی، عصاره های گیاهی، داروی بیحس کننده است.

اما بسته به درخواست بیمار و شرایط بدنش از مواد و ترکیبات مشخصی استفاده میکنیم.

بله با توجه به تشخیص پزشک مزوتراپی به دلیل داشتن مجموعه از ویتامین ها و امینواسید ها و مواد معدنی مورد نیاز میتواند جزو درمان های موثر باشد.

 

سال رو به زیبایی تمام کن!

جشنواره پایان سال تانسو کلینیک
با

50 درصد تخفیف