انجام کلیه خدمات

فیشیال

فیشیال یکی از محبوب ترین و رایج ترین روش های درمانی و جوانسازی پوست است که به صورت شما شادابی می‌بخشد و اثر بسیار قوی بر آلودگی ها و جوش های سرسیاه دارد.

دلیل محبوبیت فیشیال این است که شما در عرض ۱ جلسه به صورت واضح اثر آن را روی پوست خود مشاهده خواهید کرد و میبینید که چگونه جوش های زیر پوستی و سر سیاه از بین میروند . 
البته که استفاده از این روش هم مانند سایر روش ها باید مستمر باشد تا تاثیر نهایی آن دیده شود. 
فیشال در‌چند مرحله انجام میشود که برخلاف تصور عام مردم، هرمرحله دارای اهمیت بالایی است که اگر با دقت و با مواد باکیفیت انجام شود، نتیجه معجزه آسایی خواهد داشت . 

فشیال |کلینیک تانسو

در اولین جلسه فیشیال تغییر را حس کنید!

باید گفته شود برای انجام فیشیال ، یکی از مهم ترین ارکان ، مواد استفاده شده سازگار با نوع پوست شما است که کیفیت بالای آن تاثیر غیرقابل تصوری خواهد داشت و پوست شما را چند درجه روشن تر و شاداب تر خواهد کرد . در کلینیک تانسو، مجرب ترین متخصصان پوست،  نوع پوست شمارا تشخیص داده و با اطلاع از آن و استفاده از کرم ها و لایه بردار های مناسب و سازگار با پوست شما، تجربه بهترین فیشال را به شما میبخشند . 
 
مراحل فیشیال در تانسو:
مرحله۱: پاک کردن صورت از آلودگی ها توسط پاک کننده مناسب پوست مراجعه کننده 
مرحله۲: مرطوب و شل کردن صورت توسط بخار آب 
مرحله۳:لایه برداری با اسکراب قوی و فوری 
مرحله۴: ماساژ صورت با کرم های مخصوص که ارامش خاصی رابه پوست شما میبخشد 
مرحله ۵: استفاده از ماسک مناسب و سازگار با پوست شما
مرحله۶: پاکسازی عمیق پوست با استفاده از تونر 
مرحله۷: استفاده از مرطوب کننده سازگار با نوع پوست 

سوالات متداول

سوالی دارید؟

با توجه به مواد به کاررفته و کلینیک زیبایی ای که شما به ان مراجعه کردید، قیمت های متفاوتی برای این روش جوانسازی وجود دارد . در حالت کلی هزینه ی فیشیال به عوامل زیر بستگی دارد:

مرکزی که برای انجام فیشیال به آن مراجعه کردید

نوع فیشیال انجام شده روی پوست شما

کیفیت مواد بکار رفته در فیشیال 

در فیشیال، شما به سرعت و در عرض ۱ جلسه تاثیر فوری آن را مشاهده خواهید کرد و شگفت زده خواهید شد. اما تقریبا برای سایر روش های جوانسازی شما حداقل به ۳ جلسه درمان نیاز دارید تا نتیجه را مشاهده کنید. این روش هزینه ی کمتر و تاثیر بیشتری نسبت به روش های دیگر و روش های خانگی دارد ‌. 

ممکن است پس از فیشیال مواردی از قبیل جوش یا سوزش مشاهده کنید که جای نگرانی نیست و پس از چند روز از بین خواهد رفت. 

بهتر است فیشیال از ۲۰ سالگی به صورت روتین وار انجام شود . تا این سن بهتر است از روش های خانگی و روتین های روزانه مرسوم استفاده شود. 

اگر بیش از ۲۰ سال سن دارید و علائمی چون آکنه های هورمونی یا جوش های زیرپوستی دارید، فیشیال را به عنوان یک روتین حتما در برنامه پوستی خود داشته باشید . 

پاسخ این سوال با توجه به پوست هر فرد متفاوت خواهد بود. در حالت عادی بهتر است این روش هرماه انجام شود اما بهتر آن است که با پزشک خود مشورت کنید. در کمترین حالت ، این روش را سالی ۴ بار انجام دهید تا اثر آن از بین نرود . اگر پوست حساسی دارید هر دوماه یکبار این روش را انجام دهید . 

سال رو به زیبایی تمام کن!

جشنواره پایان سال تانسو کلینیک
با

50 درصد تخفیف