انجام کلیه خدمات

لیفت صورت

با گذر زمان و افزایش سن یا حتی شرایط محیطی  ،پوست صورت و گردن شل شده و باعث افتادگی و ایجاد چین و چروک میشود . یکی از روش های درمانی بسیار موثر ، لیفت گردن و صورت است .
چین و چروک بیش از حد در ناحیه گردن باعث ایجاد غبغ۰ب میشود که ظاهر چندان جالبی نخواهد‌ داشت . 
در گذشته نه چندان دور تنها از طریق عمل جراحی میتوانستید پوست صورت خود را لیفت کنید اما با پیشرفت صنعت پزشکی و زیبایی ، روش های متعددی برای لیفت پوست ارائه شد.
البته که باید گفته شود روش های غیرجراحی موقت اند یا حتی باید تمدید شود اما بدون بیهوشی و بستری در بیمارستان انجام میشوند . 

لیفت صورت | کلینیک تانسو

پوستی بدون چروک با لیفت صورت

تانسو با در نظر گرفتن فرم صورت و استفاده از تکنیک مناسب شما ، با کمترین درد و هزینه ، بهترین لیفت صورت را به شما ارائه می دهد .

 در تانسو ، شما با خیال راحت میتوانید چین و چروک های خود را به پزشکان متخصص و مجرب ما سپرده و پوستی صاف و جوان تحویل بگیرید .

 در لیفت صورت، مجرب بودن کادر درمان و پزشکان جراح بسیار حائز اهمیت است زیرا کوچیک ترین بی دقتی ای ، ممکن است روی زیبایی صورت شما تاثیر زیادی داشته باشد . به همین دلیل تانسو با دقت بسیار بالا در انتخاب کادر درمان و مواد استریل شده ، تمیز ترین و با دقت ترین لیفت را به شما عرضه میکند. 

سوالات متداول

سوالی دارید؟

دوام و ماندگاری لیفت صورت به نوع روشی که شما انجام داده اید، متفاوت است. به طور کلی روش های غیرتهاجمی ، دوام کمتری نسبت به روش های حراجی دارند . دوام لیفت صورت با استفاده از ژل حدودا ۶ تا ۱۲ ماه میباشد که این ماندگاری نیز با توجه به جنس ژل و بدن هر شخص ، متفاوت خواهد بود.

اما اگر میخواهید از روش های جراحی استفاده کنید، میتوانید این اطمینان را داشته باشید که برعکس روش های غیر جراحی ، دیگر نیازی به تمدید نخواهید داشت. 

اگر قصد لیفت صورت دارید حتما باید نکات قبل از انجام این عمل را در نظر بگیرید: 

 1. اگر از داروی خاصی استفاده میکنید یا دچار بیماری زمینه ای مانند دیابت هستید، باید با پزشک خود در‌میان بگذارید. 
 2. قبل از انجام جراحی وزن خود را ثابت نگه دارید. 
 3. برای انجام جراحی لیفتینگ لازم از ۱ ماه قبل و بعد از عمل از مصرف دخانیات اجتناب کنید.

در سایر روش های غیرحراجی نیاز به مراقبت‌خاصی نخواهید داشت اما اگر از روش جراحی استفاده میکنید، حتما نکات زیر را مورد توجه قرار دهید : 

 

_در روزهای اولیه بیمار باید سربالا بخوابد .

_طبق دستور پزشک از دارو های مسکن برای تسکین درد استفاده کند

_سعی کنید پس از عمل از فشار بر روی زخم ها و حرکت زیاد اجتناب کنید

_حدود ۳ هفته از قرار گرفتن در معرض آفتار جلوگیری کنید

در روش های غیرتهاجمی معمولا عوارض خاصی دیده نمیشود و بیمار میتواند پس از انجام لیفت، به کار های روزانه خود برسد. از عوارض معمول انواع روش  ها میتوان به ورم پس از لیفت اشاره کرد. 

اما از معایب و عوارض لیفت با استفاده از جراحی میتوان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • درد خفیف تا متوسط
 • تورم
 • کبودی
 • بی حسی

 

از معایب طولانی مدت و بسیار نادر هم میتوان موارد زیر را نام برد : 

 • هماتوم (جمع شدن خون زیر پوست) که شایع ترین عارضه پس از انجام جراحی صورت است. 

 

 • جای زخم که میتواند دائمی شود

 

 • آسیب عصبی که بسیار نادر است اما میتواند اسیب دائمی(فلج صورت که ممکن است چند ماه یا چند سال طول بکشد) در‌پی داشته باشد. 

 

 • در صورت مشاهده تنگی نفس ، دردقفسه سینه یا ضربان قلب نامنظم حتما سریعا به پزشک مراجعه کنید .

هزینه اینجام لیفت به موارد مختلفی بستگی دارد . مواردی همچون نوع لیفتی که میخواهید انجام دهید، مرکزی که به آن مراجعه کردید و در روش تزریق ژل،  نوع ماده استفاده شده نیز موثر خواهد بود. 

اصولا کلینیک های زیبایی به دلیل دارا بودن دستگاه های جدید و روش های بروز ، هزینه های بیشتری دریافت میکنند. 

در اینجا باید این نکته ذکر شود که بیمه هزینه ی لیفت را تحت پوشش قرار‌ نمیدهد. 

هدف لیفت صورت از بین برد چین و چروک ها در واقع نوعی از روش های جوانسازی است . به همین دلیل پیشنهاد میشود این روش در سن پایین مخصوصا افراد زیر ۱۸ سال انجام نشود. درصورتی که چین و چروک ارثی باشد یا تحت تاثیر محیط در سن پایین پوست فرد دچار پیری زودرس شده باشد، با تشخیص پزشک ، میتوان از این روش استفاده کرد.  عموما و درحالت عادی، این روش برای افراد بالای ۴۰ سال انجام میشود.

سال رو به زیبایی تمام کن!

جشنواره پایان سال تانسو کلینیک
با

50 درصد تخفیف