انجام کلیه خدمات

لیفت ابرو

ابروها تاثیر به سزایی در زیباتر دیده شدن چشم ها و در نتیجه زیبا تر شدن صورت دارند. 

با گذشت زمان و افزایش سن ، هرچه پوست شل تر شود، ابروها نیز افتاده تر میشود و چهره را خسته و فرسوده نشان میدهند.
لیفت ابرو، یعنی انجام عمل یا حرکتی که باعث بالا رفتن‌ابرو ها و در نتیجه فرم دهی به ابروها میشود. لیفت ابرو هم توسط جراحی و هم توسط روش هایی غیر از جراحی انجام میشود که روش غیرجراحی آن درحال حاضر مشتاقان بیشتری دارد. 

لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، با استفاده از نخ، لیزر، به روش هایفوتراپی ، آندوسکوپی و استفاده از ژل مخصوص لیفت ابرو انجام میشود. 

برای انجام هریک از روش های بالا باید صورت مراجعه کننده و حالت ابروهایش ، مورد بررسی قرار گیرد و تشخیص داده شود کدام روش اثر بهتری روی چهره ی فرد میگذارد . برای صورت های کشیده معمولا ابروهای صاف جذاب است و برای صورت هایی که حالت گرد و بیضوی دارند، کمان دادن به ابروها باعث افزایش درخشندگی صورت میشود. 

لیفت ابرو | کلینیک تانسو

ابرویی رویایی با لیفت ابرو

با هر روشی که میخواهید لیفت انجام دهید، باید توجه داشته باشید که استفاده از مواد نامرغوب یا عدم مهارت پزشک ، میتواند منجر به تغییر فرم ابرو یا حتی زیرش آن شود. در عمل لیفت انتخاب دقیق پزشک و روش مناسب  لیفت ابرو بسیار حائز اهمیت است و باید به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

کلینیک زیبایی تانسو با آنالیز فرم کلی صورت و چهره ی شما، بهترین روش لیفت ابرو را توسط مجرب ترین پزشکان و متخصصان حوزه ی زیبایی ، معرفی میکند و این امر توسط حرفه ای ترین پزشکان صورت میگیرد . 

سوالات متداول

سوالی دارید؟

لیفت ابرو ، برای بالا بردن ابروها و باز شدن چشم ها انجام میشود به همین دلیل در هرسنی میتوانید از این روش استفاده کنید . لیفت ابرو در روش های غیرتهاجمی در هر سنی میتواند انجام شود اما در روش های جراحی پیشنهاد می شود افراد بالای 20 سال از این روش استفاده کنند.

معمولا هر عملی کمی درد به همراه دارد اما این درد در اکثر مواقع بسیار خفیف است و در عرض چند ساعت یا چند روز از بین میرود پس در این مورد جای نگرانی وجود ندارد.

برای روش های غیرتهاجمی لیفت ابرو معمولا همه افراد میتوانند از این روش استفاده کنند اما برای روش جراحی بهتر است کسانی از این روش استفاده کنند که :

1) افتادگی زیادی در ناحیه چشم و ابرو دارند .

2) کسانیکه ابرو های قرینه ندارند.

3) کسانی که ابرو های شکسته دارند.

4) افرادی که میخواهند در عین حال چشم های کشیده ای نیز داشته باشند

معمولا هر عمل زیبایی دارای عوارضی است که میتواند کوتاه مدت یا بلند مدت باشد. لیفت ابرو نیز در این مورد استثنا نیست :

جای زخم، عفونت ، ضعف حرکت ابرو ، خونریزی ، واکنش های الرژیک و .. از عوارض احتمالی این روش است. 

سال رو به زیبایی تمام کن!

جشنواره پایان سال تانسو کلینیک
با

50 درصد تخفیف