انجام کلیه خدمات

تزریق بوتاکس

جوان ماندن و داشتن پوستی بی نقص ، دغدغه ی بسیاری از مردم در تمامی ادوار بوده است و راه های مختلفی برای کاهش چین و چروک و یا حتی جلوگیری از ایجاد آن به وجود امده مانند استفاده از ماسک های مختلف ، عمل های جراحی و زیبایی و …

تزریق بوتاکس یکی از این راه هاست که در سال های اخیر به دلیل تاثیر فوری و ماندگاری طولانی مدت، بسیار مورد توجه افراد مختلف قرار گرفته است
بوتاکس از سمی به نام بوتولینوم ساخته شده ولی افراد زیادی با شنیدن نام سم از انجام این عمل پشیمان شده و یا دچار شک و تردید میشوند اما جای نگرانی ای نیست .

استفاده از این ماده بی خطر بوده و باعث فلج موقت عضله آن ناحیه میشود. ولی توجه داشته باشیددر صورتی که این عمل در مراکز زیبایی غیرمعتبر انجام شود عواقب جبران ناپذیری در پی خواهد داشت و حتی در مواردی ممکن است باعث ایجاد عفونت در بدن فرد شود . بعد از تزریق بوتاکس ،چین و چروک ها در ناحیه تزریق شده کم میشود و یا حتی کاملا از بین میروند .

تزریق بوتاکس | کلینیک تانسو

جوان شدن چند ساله با تزریق بوتاکس

کلینیک زیبایی پوست، مو، لاغری و لیزر تانسو با بیش از 12 سال تجربه تخصصی در حوزه زیبایی و استفاده از بهترین متریال موجود برای مراجعه کنندگان عزیز ، این اطمینان را به شما عزیزان می دهد که بهترن و  کم عارضه ترین بوتاکس عمر خود را تجربه خواهید کرد .

با مراجعه به کلینیک تانسو از مشاوره رایگان تیم زیبایی تانسو بهره می برید و در صورت نیاز خدماتی حرفه ای دریافت خواهید کرد.

سوالات متداول

سوالی دارید؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هرگونه سوزنی که وارد صورت شما شود کمی دردناک است اما این درد کاملا موقتی است و با کرم های بی حس کننده موضعی که ممکن است قبل از تزریق به ناحیه مورد نظر استفاده شود، شما دردی حس نخواهید کرد.

لازم به ذکر است که تزریق بوتاکس یک اقدام برای پیشگیری از پیری و چین و چروک است به همین دلیل معمولا از تزریق بوتاکس بعد از اتمام سن بلوغ میتوان استفاده کرد اما بهتر است قبل از انجام این عمل حتما با پزشک مشورت شود.

تزریق بوتاکس معمولا برای بانوان باردار و شیرده و کودکان توصیه نمیشود. در افراد با سابقه حساسیت به بوتاکس یا بیماری های عصبی نیز بوتاکس ممنوع است .

سرد نگه داشتن ناحیه تزریق شده با استفاده از کمپرس های یخ و در معرض افتاب قرار نگرفتن از جمله اقدامات مهمی است که باید پس از بوتاکس به آنها توجه شود . به هیچ وجه ناحیه ی تزریق شده را ماساژ ندهید و سعی کنید اصلا آن ناحیه را حرکت ندهید .

توصیه میشود حدود چند ساعت پس از لیزر از خوابیدن خودداری شود .

باتوجه به نوع بوتاکس و میزان چین و چروک فرد ، زمان ماندگاری بوتاکس نیز متفاوت است اما این نکته بسیار حائز اهمیت است که هرچه نوع بوتاکس مصرفی مرغوب باشد، میزان ماندگاری کمتری خواهد داشت زیرا این موضوع ارتباط مستقیمی با ایمنی سم دارد. هرچه میزان ایمنی سم بیشتر باشد به مراتب ماندگاری کمتری خواهد داشت .

تزریق بوتاکس عوارض بسیار کمی دارد و بیشتر این عوارض در نتیجه تزریق این ماده توسط افراد غیر متخصص ممکن است اتفاق بیفتد و مهم ترین توصیه کلینیک تانسو به شما این است که حتما حتما در یک کلینیک معتبر پوست و مو این کار را انجام دهید.

موی سر همانند پوست با افزایش سن انعطاف و پُری خود را از دست می دهند، و یکی از راهکارها برای پر و صاف کرن مو و جلوگیری از وزی مو همین موتاکس مو است.
بوتاکس مو برای همه انواع مو استفاده می شود، چه موهای صاف، چه موهای فر، موهای نازک، ضخیم و …
اما بوتاکس کو برای آنهایی که موهای وز، شکننده و مو خوره دارند مناسب تر است.


مهمترین کارهایی که باید بعد از بوتاکس برای ماندگاری آن انجام بدید این است که از نور خورشید دور باشید، از پوست خود مراقبا کنید، به میزان کافی آب مصرف کنید، و تغذیه سالم داشته ب

در صورتی که در تزریق بوتاکس از ماده درست استفاده نشود و شخص متخصص اینکار را انجام ندهد ممکن است بعد مدتی کم از تزریق بوتاکس خراب شده و فرم پوست شما به حالت قبل برگردد.

انتخاب نوع ماده بوتاکس یکی از مهم ترین چیزایی هست که باید رعایت شود و از جاهای استاندارد تهیه شود،اما به طور کلی از معتبرترین برندهای این حوزه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

AZZALURE ، BOCOTURE ، XEOMIN و DYSPORT

سال رو به زیبایی تمام کن!

جشنواره پایان سال تانسو کلینیک
با

50 درصد تخفیف